Главная > Все новости > Анонсы > У районному дитячому садочку Солом’янки покращать температурний режим

У районному дитячому садочку Солом’янки покращать температурний режим

У приміщеннях дитячого садочку №677, що на вул. Виборзька, 21А, планується покращити температурний режим для комфортного перебування дітей. Про це заявив виконувач обов’язків голови Солом’янської РДА Володимир Бялковський під час виїзду до закладу разом з батьками, які напередодні звернулись за допомогою. 

На виїзній нараді також були народний депутат Роман Грищук, заступник голови райдержадміністрації Олена Горпинченко та в.о. начальника управління освіти району Аліна Рогова. 

В адміністрації закладу повідомили, що будівля не відповідає кліматичним умовам в Україні, адже зведена у 1981 році за так званим «кубинським» проектом. Унаслідок цього через тонкі стіни втрачається значна частина тепла. Особливо нестабільний температурний режим в кімнатах відчувається взимку. 

Щоб покращити умови перебування дітей у дитсадку, Володимир Бялковський разом із батьками та адміністрацією закладу обговорили важливість проведення термосанації будівлі – комплекс заходів, покликаних покращити енергоефективні показники. Як результат – Солом’янською РДА направлено до Департаменту освіти і науки КМДА, який є головним розпорядником бюджетних коштів відповідно до розпорядження №566, звернення з проханням включити 677-й дитсадок до програми при формуванні бюджету на 2020 рік. 

Крім того, у приміщеннях закладу планується встановити нові радіатори та замінити старі вікна, які залишились, на металопластикові. Для цього найближчим часом будуть оголошені тендери для виконання робіт. 

Джерело