Главная > Все новости > Анонсы > Незабаром відкриття нового залу для занять дзюдо в Солом’янському районі

Незабаром відкриття нового залу для занять дзюдо в Солом’янському районі

Як повідомлялось раніше нова зала для занять дзюдо з’явиться вже цього року в Солом’янському районі за адресою вул. Василя Липківського, 36 на місці старої занедбаної спортивної зали в приміщенні Інституту модернізації змісту освіти Міністерства освіти і науки України.

         Наразі будівельні роботи перейшли на фінальний етап, зокрема були виконані всі підготовчі роботи: демонтовано небезпечну підлогу та всю стару основу стін, вивезено сміття. Крім того, вже виконані роботи з монтажу систем водопостачання та водовідведення, а також всі електромонтажні роботи.

         На сьогоднішній день також на фінальному етапі роботи з вирівнювання та штукатурки стін,  розпочато роботи з влаштування нового покриття підлоги.

         Як зазначалось раніше, створення залу для дзюдо на Солом’янці анонсував чемпіон світу з дзюдо Георгій Зантарая та депутат Київської міської ради Андрій Андрєєв. Зокрема сам Георгій на своїй instagram сторінці повідомив, що публікуватиме весь процес будівництва.

Нагадуємо, що це вже не перший спортивний проект депутата Андрія Андрєєва, адже раніше в Солом’янському районі за його підтримки були створені боксерський зал «Чемпіон», зал для занять тхеквондо та спортивний клуб «Солом’янка».