Главная > Все новости > Нарада щодо вирішення проблем Жулян

Нарада щодо вирішення проблем Жулян

Днями керівник Солом’янської адміністрації Ігор Довбань зустрівся з керівниками органів самоорганізації населення, які представляють інтереси мешканців Жулян.

Комітет мікрорайону «Жуляни» об’єднує понад 8 тисяч мешканців мікрорайону та є одним з найбільших у Солом’янському районі. Його керівник Надія Овчарук окреслила ключові проблеми: ремонт парку відпочинку, очищення річки, відсутність каналізації в дитячому садочку, благоустрій приватного сектору.
Також у Жулянах працює ще один ОСН «Комітет мікрорайону «Щастя», який створено навесні 2018 року. Серед невирішених питань – реєстрація мешканців, освітлення вулиць, ремонт доріг, відсутність місць для відпочинку та дитячих і спортивних майданчиків.

«На території Солом’янського району працює 21 орган самоорганізації населення, який об’єднує майже 64 тисячі мешканців району. Це потужний та дієвий інструмент для вирішення проблем жителів окремих мікрорайонів. Діалог з органами самоорганізації населення дозволить визначити першочергові проблеми та виробити спільний механізм для їх вирішення», − зазначив керівник Солом’янського району Ігор Довбань.

У Програмі соціального і економічного розвитку міста Києва на 2019 рік передбачено виділення коштів на проведення робіт поточного та середнього ремонту дорожнього покриття на вул. Шкільній, Сергія Колоса, вул. Совській.