Главная > Все новости > Новости Cоломенки > На бульварі Вацлава Гавеля замість стихійної парковки відкрили сквер

На бульварі Вацлава Гавеля замість стихійної парковки відкрили сквер

Замість стихійної стоянки автомобілів на бульварі Вацлава Гавела з’явився сквер, де зможе відпочити кожен. Про це повідомляє прес-служба «Київзеленбуду».

Як зазначається, оновлений сквер на бульварі Вацлава Гавела, 85в відкрився 20 жовтня, за участі першого заступника гендиректора «Київзеленбуду» Дмитра Заруби та голови Солом’янської адміністрації Максима Шкуро.

Згідно з інформацією, в 2017 році ця земельна ділянка була непридатною для відпочинку населення невпорядкованою територією, на якій систематично влаштовували стихійні парковки автомобілі, при цьому пошкоджуючи і знищуючи зелені насадження.

В ході благоустрою території був створений сквер для комфортного відпочинку городян. Тут облаштовані пішохідні доріжки з ФЕМ-покриттям на площі 512 кв. м, встановлено металеву огорожу довжиною 130 п. м, а також лавки і урни (по 10 штук), контейнери для сміття (2 шт.), дитячий майданчик площею 145 кв. м, спортивний майданчик (85 кв. м).

Крім цього, висаджені дерева і чагарники хвойних та листяних порід (28 і 40 одиниць відповідно), такі як акація, смородина альпійська, дерен, спірея Вангутта, ель колючий, сосна звичайна, ялівець горизонтальний. Також в сквері з’явилася жива огорожа з граба (100 п. М), газон площею 800 кв. м, створено квітники.